Kurşunlu Kaplıcalarıyla Can Hastanesi sağlıkta işbirliği yaptı

11 Ocak 2019, Cuma
Kurşunlu Kaplıcalarıyla Can Hastanesi sağlıkta işbirliği yaptı

Salihli Belediyesi ile Özel Can Hastanesi arasında imzalanan protokolle, şifa aramak için Kurşunlu Kaplıcalarına gelen hastalara uzman doktor nezaretinde sağlık hizmeti verilecek.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Muzaffer Keskiner arasında sağlık alanında işbirliği protokolü imzalandı. Özel Can Hastanesi’nin 18 yıldır sağlık alanında hizmet verdiğini belirten Keskiner, “Uzman hekim kadromuzla vatandaşlarımıza sunduğumuz sağlık hizmetlerinin yanı sıra kurumlarımız ile de işbirliği yaparak ortak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda ile yaptığımız protokol kapsamında hastanemizden bir hekim Kurşunlu Kaplıcalarında hastalarımıza sağlık desteği verecek” dedi.


Doğal güzelliği ve termal sıcak suyu ile şifa dağıtan Kurşunlu Kaplıcalarına Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçilerin geldiğini ifade eden Başkan Kayda, Özel Can Hastanesi ile sağlık alanında işbirliği protokolü imzaladık. Salihli Belediyesi’ne her zaman destek olan Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanımız Muzaffer Keskiner’e teşekkür ederim” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com