CHP'li İnce "Kızılsaydı, küsülseydi ben küserdim"

07 Şubat 2019, Perşembe
CHP'li İnce

CHP-İYİ Parti ittifakının Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Orkun Şıktaşlı ve Salihli Belediye Başkan adayı Mazlum Nurlu'ya destek için ilçeye gelen CHP'li Muharrem İnce "Kızılsaydı, küsülseydi ben küserdim. Atatürk'ün partisine küsülmez" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Millet İttifakının adayını desteklemek üzere Salihli’ye gelen Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, konvoy ile şehir turu yaptıktan sonra CHP parti binası önünde mini bir miting yaptı.

Mitingde CHP- İyi Parti ittifakının Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Orkun Şıktaşlı ve Salihli Belediye Başkan adayı Mazlum Nurlu’ya destek isteyen CHP’li İnce “Bu seçimde Salihli Belediye başkan adayını parti içi bir yarışla belirlediniz. Kızmak ve küsmek yok, hepiniz adayın arkasında duracaksınız. Parti yerel seçimlerde İyi Parti ile bir ittifak yapmış. Doğrudur, yanlıştır, ama parti bu kararı vermiş. Parti bu kararı ver dimi, arkasında duracaksınız. Hem büyükşehrin, hem de ilçe belediye başkanının arkasında duracaksınız. Kızılsaydı, küsülseydi, ben küserdim. Çünkü Atatürk’ün partisine küsülmez. Devam sonuna kadar devam, 31 Mart saat 17:00’a kadar var gücünüzle devam edecekseniz. Bu bir seçimdir, savaşta kan dökülür, seçimde ise ter dökülür. Ter dökerek bu seçimi kazanacağız” dedi.


CHP’li Muharrem İnce daha sonra CHP-İYİ Parti ittifakının Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Orkun Şıktaşlı, Salihli Belediye Başkan adayı Mazlum Nurlu, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, İyi Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, CHP Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, İyi Parti Salihli İlçe Başkanı Şentürk Tütüncü ve partililerle birlikte Sevgi Yolu’ndaki esnafları ziyaret etti. 


Esnaf ziyareti esnasında CHP’li İnce, vatandaşlarla ve partililerle bol bol selfie çekti.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com