Ziraat Odası Başkanı Yalvaç, mazbatasını aldı

08 Şubat 2019, Cuma
Ziraat Odası Başkanı Yalvaç, mazbatasını aldı

Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç, mazbatasını geçmiş dönem başkanı Necati Aktürk'ten alarak görevine başladı.

Olağan genel kurulda başkanlık için yarıştığı Necati Aktürk’ten 12 oy fazla alarak Salihli Ziraat Odası’nın yeni başkanı seçilen Cem Yalvaç, görevi geçmiş dönem başkanı Aktürk’ten düzenlenen törenle devraldı.


Odanın konferans salonunda gerçekleştirilen törende yapılan duanın ardından mazbatayı yeni başkan Cem Yalvaç’a takdim eden Necati Aktürk “Cem Yalvaç ve ekibine birlik ve beraberlik içinde 4 yıllık süreçte başarılar diliyorum. Allah mahcup etmesin” dedi.


Görevi devralan yeni başkan Cem Yalvaç ise “Bugün burada bayrağı devraldım. Amacım enerji ve güçle Salihli Ziraat Odası bayrağını daha en üst seviyelere taşımak için çalışacağım” dedi. Tüm kurum ve kuruluşlara birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirten Yalvaç “Hizmet yolunda tüm çiftçilerimizin emrindeyiz” şeklinde konuştu.


Mazbata töreninde geçmiş dönem başkanı Necati Aktürk olmak üzere meclis başkanı ve meclis üyelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.


Törene CHP Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, İyi Parti İlçe Başkanı Şentürk Tütüncü, Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Ahmetli Ziraat Odası Başkanı Adnan Ünsal, Millet İttifakı’nın Salihli Belediye başkan adayı Mazlum Nurlu, geçmiş dönem Başkanı Necati Aktürk, Ziraat Odası yeni başkanı Cem Yalvaç, meclis üyeleri, muhtarlar ile davetliler katıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com