Şıktaşlı "CHP ve İYİ Parti benim partim"

08 Şubat 2019, Cuma
Şıktaşlı

CHP Salihli İlçe Teşkilatında düzenlenen toplantı ile partililere tanıtılan Millet İttifakı'nın Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı "Hem CHP, hem de İYİ Parti benim partimdir" dedi.


CHP-İYİ Parti’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı, Salihli’de tanıtıldı. CHP İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Şıktaşlı’nın yanı sıra CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, CHP İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, İYİ Parti İlçe Başkanı Şentürk Tütüncü, Millet İttifakı’nın Salihli Belediye başkan adayı Mazlum Nurlu ile partililer katıldı.


Tanıtımın açılış konuşmasını yapan CHP İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, CHP ve İYİ Parti ile bu yola çıktıklarını vurgu yaparak “31 Mart akşamı hem Salihli’de, hem de Manisa Büyükşehir’de mutlu sona ulaşmak için el birliği ile çalışacağız” dedi. İYİ Parti İlçe Başkanı Şentürk Tütüncü ise Millet İttifakı’nın başarısı için çalışacaklarını dile getirirken. Millet İttifakı’nın Salihli Belediye Başkan adayı Mazlum Nurlu ise “Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı ile bu yolu birlikte yürüyeceğiz” dedi.


CHP İl Örgütü ve yönetimi olarak Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir adayı Orkun Şıktaşlı’nın tam destek ile arkasında olduklarını belirten CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Şıktaşlı’nın vizyonu olan bir aday olduğunu vurgu yaptı. Balaban “Şıktaşlı, Manisa’ya farklı bir bakış açısıyla hizmet verecek, ayrıca Manisa’daki yerel tek adam düzenine son verecektir. Manisa’da Millet İttifakı’nın adayı Orkun Şıktaşlı’nın başarılı olacağına inanıyorum. 1 Nisan’ın Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Orkun Şıktaşlı olacaktır” dedi.


Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir ve ilçelerindeki görevlerinin 1 Nisan tarihinde başlayacağını vurgu yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı “Ben hem CHP, hem de İYİ Parti benim partimdir, ben Millet İttifakı’nın Manisa Büyükşehir Belediye başkan adayıyım” dedi. Belediyecilik ile ilgili bilgi ve donanıma sahip olduğunu vurgu yapan Şıktaşlı “Şuan ki mevcut belediye başkanından kat ve kat üstünüm. Manisa ve ilçeleri için daha verimli çalışacağımı düşünüyorum. Stratejimiz tüm grupların içinde olduğu bir yöneticilik olacaktır. Biz borçlanarak değil önce geliri yaparak proje yapacağız” dedi. Esnaf, çiftçi ve herkesin büyük sıkıntı yaşadığına dikkat çeken Şıktaşlı “Biz Millet İttifakı olarak hem Salihli’de hem de Manisa Büyükşehir olmak üzere tüm ilçe belediyelerimizde bambaşka bir belediyecilik yapacağız. Kararları tek merkezden değil, hep birlikte çoklu yönetimle alacağız” dedi.  Tarım alanında ekonomiye katkı sağlayacak projeleri hayata geçireceklerini belirten Şıktaşlı “Ova yollarına yatırım yapıp, ayrıca bir tarım şirketimiz olacak. Bu şirketimiz geçmişteki Tariş’in yerini alacak, bir yapıda olacak. Yaşamı kolaylaştırmak, üreticinin de gelirini artıracak çalışmalarımız olacak” şeklinde konuştu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com