Akşener, Salihli'de vatandaşlarla bir araya gelecek

12 Mart 2019, Salı
Akşener, Salihli'de vatandaşlarla bir araya gelecek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında 14-15 Mart günleri Manisa'da olacak. Akşener, Perşembe günü Salihli'de vatandaşlarla da bir araya gelecek.

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Şentürk Tütüncü, 2 gün boyunca Manisa’da olacak Akşener’in Manisa’da 10 ilçede vatandaşlar ile bir araya geleceğini söyledi.


İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Şentürk Tütüncü, Genel Başkan Meral Akşener’i Salihli’de en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi.


Tütüncü “Millet İttifakı olarak Salihli’de 31 Mart yerel seçimlerine en güzel şekilde hazırlanıyoruz. Gittiğimiz her mahallede Millet İttifakına halkımızın yoğun bir ilgi gösterdiğini görüyoruz. Salihli’nin yüzünün Millet İttifakı ile güleceğinden eminiz. Genel Başkanımız Meral Akşener’de, seçim çalışmaları kapsamında Manisa’da 2 günlük bir çalışma programına katılacak. Başta Salihli olmak üzere bir çok ilçede Millet İttifakı adayları ile halkın karşısına çıkacak. Perşembe günü Salihli’ye gelecek olan Genel Başkanımız, hem vatandaşlarla bir araya gelecek hem de esnaflarımızı ziyaret ederek halka hitap edecek. Tüm Salihli halkını programımıza davet ediyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com