Öğrenciler öğrencileri tıraş etti

13 Mart 2019, Çarşamba
Öğrenciler öğrencileri tıraş etti

Salihli'de Mesleki Eğitim Merkezi Saç Bakım Hizmetleri Alan öğrencileri, Ova Küme Evleri İlköğretim Kurumları'ndaki erkek öğrencileri tıraş ederken, kız öğrencilere saç bakımı yaptı.

Salihli Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde ustalık sınıfında eğitim-öğretimine devam eden Saç Bakım Hizmetleri Alanı 12.sınıf öğrencileri, Ova Küme Evleri İlköğretim Kurumları’nda eğitim gören öğrencilere, Saç Bakım Hizmetleri Alan Öğretmenleri Fatma Üçekiz ve Merdiye Özışık öncülüğünde saç kesim ve bakım etkinliği düzenlendi. Etkinlikte erkek öğrenciler tıraş yapılırken, kız öğrencilere ise saç bakımı yapıldı.


Merkez Müdürü Ali Rıza Kan, etkinlikte Saç Bakım Hizmetleri Alanında eğitim gören 15 bay-bayan öğrencinin, Müdür Yardımcısı Halil Ayaz’ın öncülüğünde yaklaşık 250 öğrencinin saç bakımını gerçekleştirdiğini söyledi. Kan, merkez olarak bu tür çalışmalara diğer okullarda devam edeceklerini söyledi.


Okul Müdürü Şener Durak ise etkinlikte tıraş olan erkek öğrenciler ile saç bakımı yapılan kız öğrencilerin, ailelerinden alınan izin çerçevesinde gerçekleştirildiğini belirtti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com