Nurlu "Salihli Belediyesi hak ettiği itibarı kazanacak"

14 Mart 2019, Perşembe
Nurlu

Millet İttifakı'nın Salihli Belediye Başkan Adayı CHP'li Mazlum Nurlu "Salihli Belediyesi'nden alacağı olan firmalar ihtarname gönderip duruyor. Salihli Belediyesinin kurumsal kimliği tarihinde hiç bu kadar zedelenmemişti" dedi.

Salihli Belediye Başkan Adayı CHP’li Mazlum Nurlu, seçim çalışmaları kapsamında Gürler Aile Çay Bahçesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Seçilmesi durumda hayata geçireceği projeler hakkında detaylı bilgiler veren Nurlu, “Amacımız, adil, şeffaf ve hesap verebilen bir anlayışla Salihli’mizi yönetmek” dedi.

KURUMSAL İTTİFAKIMIZ İYİ PARTİ İLE

Nurlu “Bizim siyasi ve kurumsal anlamda ittifakımız İYİ Parti ile. Onun dışında Salihli’de kim yaşıyorsa ondan oy istiyoruz. Neden istiyoruz, Salihli’ye hizmet etmek istiyoruz. Salihli’de kimler var? Salihli’de Türk’ü var, Kürt’ü var, Laz’ı var, Çerkez’i var, Boşnak, Yörük, Roman var. Biz bir arada yaşamıyor muyuz. ?. Biz her vatandaşımızdan oy istemeyecek miyiz ?. Onlar bizim kardeşlerimiz değil mi ?.  Bizi bir takım odaklarla anlaştılar gibi lanse etmeye çalışıyorlar. Bize böyle bir şeyi yapıştıramazlar. Bizim tüm vatandaşlarımızdan oy alacak olmamızı kıskanıyorlar.”


BELEDİYEMİZİN KURUMSAL KİMLİĞİNE İTİBAR KAZANDIRACAĞIZ

“Demokrasinin gereği budur. 2014 yılında Salihli halkından aldığın yetkiyle göreve geldin. Öyle yada böyle kısa bir süre kaldı. 20 gün sonra tekrar kantara çıkacağız. Halkımız tercihini yapacak. Biz biliyoruz ki halkımız yetkiyi bize verecek.  Bu nedenle iftiralara başladılar. Biz kimseyi kötülemeden yolumuza devam ediyoruz.  Bize destek veren bir sürü Salihli aşığı kardeşim var. Biz yetkiyi alacağız, 5 yıl boyunca Salihli’yi Salihli halkının istediği gibi yöneteceğiz.  Bugün Salihli Belediyesi’nin kurumsal kimliği zedelenmiş durumda. Voleybolcular maaşlarını alamadıkları için  maçlara çıkmıyor. Petrol istasyonları alacakları ödenmediği için Salihli Belediyesi’ne ihtarname gönderip duruyor.  Belediyemizin kurumsal kimliğine yeniden itibar kazandırmak için, adil şeffaf ve hesap verebilen bir anlayışla güçlü bir kent yaratmak için geliyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com