Can Hastanesi Tıp Bayramını kutladı

15 Mart 2019, Cuma
Can Hastanesi Tıp Bayramını kutladı

Salihli Özel Can hastanesi 14 Mart tıp bayramını tüm personeli ile coşku ile kutladı.

Salihli Özel Can Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını personeli ile birlikte  düzenlenen yemekli toplantı ile kutladı


Elf Ersoy tesislerinde gerçekleşen geceye Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Muzaffer Keskiner, Yönetim Kurulu üyeleri Op. Dr. Yener Bakan, Uzm. Dr. Hüseyin Kaşıkçı, Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner ile çalışanlar ve eşleri katıldı.


Gecede konuşan Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Keskiner “ İnsanlığa adanmış ‘’CAN’’ sloganı ile 2002 yılında Salihli’de çıktığımız bu yolda bugün İzmir’de Can Hastanesini tüm Türkiye’ye ve İzmir’in ilk Sağlık turizmi belgesini alarak kapılarımızı tüm dünyaya açmanın gururunu yaşıyoruz. Her gün binlerce insana şifa olmak için gece gündüz demeden çalışan Doktor arkadaşlarımın ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart tıp bayramını kutluyorum”  dedi.  “Bu yıl ki 14 Mart Tıp bayramın bizim için ayrıca bir mutluğu var “ diyen Keskiner “Sağlık Bakanlığı’nca duyurulan “Anne Dostu Hastane” projesi kapsamındaki detaylı ve yoğun denetimleri başarı ile tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazandık. Bu gururu bize yaşatan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi.


Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner ise ‘’Sağlıkta bir çok ilkleri başaran Can Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nca duyurulan “Anne Dostu Hastane” projesi kapsamındaki detaylı ve yoğun denetimleri başarı ile tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazandı. Sadece son 3 yılda 6000 gibi, rekor sayılabilecek sayıda doğuma ev sahipliği yaptık. Can Hastanesi, Sağlık Bakanlığı yetkililerinin özel davetiyle katıldıkları anne dostu hastane projesi kapsamında, 18 aylık yoğun bir çalışma sürecini başarıyla tamamlayarak, belgeyi teslim aldık bu gururu tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz’’ dedi.


Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazanan Salihli Özel Can Hastanesi personeli ve eşleri Tıp Bayramının gecenin geç saatlerine kadar kutladı.

 


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com