Öğrenci ve velilerden Kula gezisi

15 Mart 2019, Cuma
Öğrenci ve velilerden Kula gezisi

Salihli'nin Milli Egemenlik Ortaokulu 6-B Sınıfı 'Hep Birlikte Başarmaya Projesi' kapsamında Kula ilçesine gezi faaliyeti gerçekleştirildi.

Sınıf rehber öğretmeni ve proje sorumlusu Hüseyin Yıldırım nezaretinde öğrenciler, veliler ve öğretmenler eşliğinde eğlenceli ve verimli bir gezi etkinliği gerçekleştirdi.


Kula´nın tarihi ve doğal güzellikleriyle tanışan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi. Öğrenciler proje kapsamında ortak hareket etme, birlik ve dayanışmayı güçlendirme, birlikte başarmayı amaç edinmesi hedeflendi.


Okul Müdürü Muhammet Demir “Türkiye genelinde 25 projenin ayni anda yürütüldüğü tek okul olmanın gururu içindeyiz. Projelerin yürütülmesinde aktif rol alan öğretmenlerimize, sınıf temsilcisi velilerimize, öğrencilerimize teşekkür. Projeler sayesinde  eğitimi sınıftan, okul bahçesine, okul bahçesinden okul dışına çıkarılmış; öğrencilerimiz sosyal, tarihi, toplumsal, kültürel donanımlara, milli ve manevi değerlere sahip, çevre bilinci edinmiş, duyarlı bireyler olarak yetişmesinin sağlamasında etkili olması hedeflenmiştir. Velilerimiz arasında kaynaşmayı sağlayan, öğrenci başarısını arttırması hedeflenen proje çalışması için 6/B sınıfımızı tebrik ederim” Dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com