Ak Parti'den Başkan Kayda'ya hayırlı olsun ziyareti

04 Nisan 2019, Perşembe
Ak Parti'den Başkan Kayda'ya hayırlı olsun ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Salihli Belediye Başkanlığı görevine seçilen Zeki Kayda, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, AK Parti Salihli Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü ve AK Parti Salihli Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt'ü konuk etti.

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, AK Parti Salihli Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü ve AK Parti Salihli Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt, 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel seçimler sonucunda ikinci defa başkanlığa seçilen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti. Cumhur İttifakı çatısı altında Salihli’de seçimi kazandıklarını ifade eden Manisa Milletvekili Bilen, “Sağduyunun birlikteliği sonucunda Salihli Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Zeki Kayda’yı tebrik ediyorum. Hükümetteki 3 bakanımız, Ak Partili ve MHP’li 7 milletvekilimiz ile Belediye Başkanımız Sayın Zeki Kayda’nın her zaman yanında ve destekçisi olacağız”

dedi. AK Parti Milletvekili İsmail Bilen, ziyaret anısı olarak Başkan Zeki Kayda’ya çiçek takdim etti. Ziyarete, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Musa Şentürk, MHP Salihli Kadın Kolları Başkanı Tülay Köse ile Salihli Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya ve İbrahim Karaca da eşlik etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ise, “Salihli’mizde Cumhur İttifakını hep birlikte zafere taşıdık. Bizler de Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Genel Başkanımız ve Salihlili hemşehrilerimize hizmetlerimiz ile layık olmak için daha çok çalışacağız. Söz verdiklerimizi yaptık, söz veriyoruz yapacağız” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com