Bolat'tan mutlu çocuk nasıl yetiştirilir semineri

11 Nisan 2019, Perşembe
Bolat'tan mutlu çocuk nasıl yetiştirilir semineri

Uluslararası bir konferansta "En iyi genç araştırmacı" ödülü alan ve bir çok önemli kuruluşta yönetim ve danışma kurulu üyeliği olan Doktor Özgür Bolat, Bahçeşehir Koleji Salihli kampüsünde anne ve babalara başarılı ve mutlu çocuk nasıl yetiştirilir semineri verdi

Bahçeşehir Koleji Salihli kampüsü, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.  Bolat, yoğun ilgi gören seminerde anne ve babalara başarılı ve mutlu çocuk nasıl yetiştirilir konusunu ele aldı.


Dr. Özgür Bolat, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı bursu ile Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Türkiye’ye dönüşünde Boğaziçi Üniversitesi’nde iki yıl öğretim görevliliği yaptı. Doktora derecesini Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden aldı. 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta liderlik alanında dersler alarak ve araştırma yaparak geçirdi. 2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülünü aldı. Dr. Özgür BOLAT, şu anda okullara, şirketlere danışmanlık ve TEV’de Danışmanlık yapmaktadır. Hürriyet Gazetesi’nde Köşe Yazarlığı yapmıştır.  Aynı zamanda ÖRAV, FODER, TEVİTÖL ve Para Durumu Platformu’nda Yönetim Kurulu ve Danışma Kurulu Üyesidir. Özgür Bolat, 2008’de okullarda Öğretmen Liderliği Projesini başlatmıştır. Proje 100’den fazla devlet okulunda ve özel okulda uygulanmaktadır. Aynı zamanda kurmuş olduğu Gelişen Aile Akademisi bünyesinde kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini öğretiyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com