Başkan Kayda'ya ziyaretçi akını

17 Nisan 2019, Çarşamba
Başkan Kayda'ya ziyaretçi akını

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Salihli halkının iradesi ile Belediye Başkanlığı görevine ikinci kez seçilerek güven tazeleyen Başkan Zeki Kayda'nın makamı ziyaretçi akınına uğruyor.

Kamu kurum ve kuruluşları, esnaf odası başkanları, sivil toplum örgütleri muhtarlar gibi toplumun her kesiminden yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan Başkan Kayda, hem tebrikleri kabul ediyor, hem de tek tek yakından ilgileniyor.


Kendisine duyulan güvenden ve gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getiren Başkan Kayda “Bizi bu göreve 2.kez layık gören halkımıza, gönül kapımızı sonuna kadar açık tutuyoruz” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Cumhur İttifakı’nın gücü ile Salihli’yi kalkındırmaya devam edeceklerini belirten Başkan Kayda “Salihli halkımızın sevgisi, desteği de bize geçmiş dönem de olduğu gibi, bu dönemde de büyük güç veriyor. Bizi bu göreve 2.kez getiren halkımıza mahcup etmeyeceğiz” dedi.


Başkan Kayda, ziyaretine gelen esnaf odası başkanlarına, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, siyasi parti temsilcilerine, kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerine, Salihli halkına, personeline canı gönülden teşekkür etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com