Başkan Kayda'ya hayırlı olsun ziyareti

18 Nisan 2019, Perşembe
Başkan Kayda'ya hayırlı olsun ziyareti

Salihli Sektör Medya çalışanları, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde Belediye Başkanlığı görevine ikinci kez seçilerek güven tazeleyen Başkan Zeki Kayda'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı olarak katılan ve aldığı %52 oy oranı ile yeniden Salihli Belediye Başkanı seçilen Zeki Kayda’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Sektör Medya Yazı İşleri Müdürü Ali Biçer, Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Börekçigil, Genel Koordinatör Cemal Güzelyurt ve muhabirler Emre Saçlı ve Behzat Akcan ile birlikte Başkan Zeki Kayda’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Sektör Medya Yazı İşleri Müdürü Biçer, Başkan Kayda’ya görevinde başarılar diledi.


Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sektör Medya çalışanlarına teşekkür eden Başkan Kayda, Salihli’ye Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ve Cumhur İttifakı’nın gücü ile dev projeleri kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.


Öte yandan Başkan Kayda’ya,  İhlas Haber Ajansı (İHA) Manisa Temsilcisi Önder Aydın, İHA Manisa muhabiri Aykut Yeniçağ ve İHA Salihli Temsilcisi Behzat Akcan’da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com