Güven Ailesi iftar geleneğini sürdürdü

15 Mayıs 2019, Çarşamba
Güven Ailesi iftar geleneğini sürdürdü

Salihli'nin 1954 yılından bu yana yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren ve yarım asırlık dev filosu olan Salihli Güven Turizm Ailesi, geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

Gümüş Kafe de gerçekleştirilen iftar yemeğinde Kuran-ı Kerim okunurken, dualar edildi.


Salihli Güven Turizm olarak 65 yıldır Salihli ve bölge halkına en iyi hizmeti sunmakla gurur duyduklarını belirten Güven Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Manav “Güven Turizm Ailesi olarak, Ramazan Ayı’nda ortaklarımız, çalışanlarımız ve ailelerimiz ile birlikte iftar yapmak istedik. İftar yemeğimize katılan tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi. Manav, Salihli Güven Bayrağını daha üst noktalara taşımak için çalıştıklarını sözlerine ekledi.


İftar programına Kaymakam Levent Kılıç, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Karaca, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Metin Durmaz, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yüksel Hisar, Güven Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Manav, Güven Turizm ortakları, çalışanları ve aileleri ile davetliler katıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com