Doğa Koleji ilk mezunlarını uğurladı

15 Mayıs 2019, Çarşamba
Doğa Koleji ilk mezunlarını uğurladı

Salihli Doğa Koleji, ilk mezunları düzenlediği muhteşem bir törenle uğurladı.

Salihli’nin yeni eğitim yuvası Doğa Koleji, Anadolu ve Fen Lisesi son sınıf öğrencilerini okul bahçesinde düzenlediği kep töreni ile uğurladı.


Eğitim-Öğretim hayatına 2018 yıllında başlayan ve gerek akademik gerekse sportif anlamda birçok başarılara imza atan Salihli Doğa Koleji, 2018/2019 eğitim-öğretim yılını başarıyla tamamlayarak mezun olan Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerini, hazırlanan görkemli mezuniyet töreni uğurladı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen törende, Doğa Koleji’nin ilk mezunları duygu dolu, bir o kadar da gururlu bir gün yaşadı.


Okul Bahçesinde velilerin katılımı ile gerçekleştirilen törende konuşan Okul Müdürü Ramazan Sümen, Salihli Doğa Koleji olarak geleceğin liderlerini mezun etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sümen “Hoşgörülü, kendisine özgü, ayaklarının üzerinde durabilen bireyler olarak başarılı gelecek nesillerin yetişmesinde de payınız olsun istiyorum. Hepinize, geleceğine umutla bakan bir toplumun fertleri olarak, dayanışma içinde geçireceğiniz bir yaşam diliyorum” dedi.


Yapılan konuşma ve gösterilerin ardından Doğa Koleji’nden mezun olan 56 öğrenciye tek tek mezuniyet belgeleri verildi.

 

.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com