CHP'den "Yeryüzü Sofrası" iftarı

25 Mayıs 2019, Cumartesi
CHP'den

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli Gençlik Kollarının geleneksel "Yeryüzü Sofrası" iftar yemeği Gümüşçayı'nda gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partili gençlerin Gümüşçayı’nda düzenlediği iftar programına katılım yoğun oldu. İftar programında partililer ve vatandaşlar evden getirdikleri yemekler ile oruçlarını açtılar.


CHP Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, yeryüzü sofrası iftar programını hazırlayan gençlere teşekkür ederek “Bugün gençlik kollarımızın düzenlediği yeryüzü sofrasında halkımızla bir araya geldik. Bugün iftar soframızda yoldan geçen bugün ekmeğini ve yemeğini bizimle bölüşmek isteyen herkesle aynı alanda bir araya geldik. Yeryüzü sofrası halkın sofrası, bu sofra milletimizin sofrası, bu sofra birlik ve beraberliğin sofrası.” Dedi.


CHP Salihli Gençlik Kolları Başkanı Furkan Sevim ise “Bugün hep bir arada ekmeğimizi bölüştüğümüz için son derece mutluyuz. Gerek partililerimiz gerekse vatandaşlarımız bugün evlerindeki rızkını buraya getirip birbiriyle paylaştı. Paylaşmanın, bölüşebilmenin tadına varıldı. Ramazan ayının kardeşlik duygularıyla yaşatılmasını amaçlıyoruz. Çünkü ramazan ayı paylaşım, kardeşlik ve hoşgörü ayı olduğundan dolayı bizlerde ekmeğimizi kardeşlerimizle bölüştük. Onlarla beraber olduk. Bundan sonra bu tür etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com