Salihli'nin yeni başsavcısı Mustafa Balık görevine başladı

11 Temmuz 2019, Perşembe
Salihli'nin yeni başsavcısı Mustafa Balık görevine başladı

Salihli Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Mustafa Balık görevine başladı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK), 2019 Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’nun Sivas Başsavcılığına atanmasının ardından Hakkari Başsavcısı olarak görev yapan Mustafa Balık, Salihli Cumhuriyet Başsavcısı olarak atandı.


Salihli’de görevine başlayan Başsavcı Balık “Devletimizin ve milletimizin bizden beklediği adaleti en güzel şekilde arkadaşlarımızla beraber özverili bir şekilde yerine getireceğiz. Salihli’de Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, basın mensuplarıyla ve devlet kurumları ile uyumlu bir şekilde çalışacağız” dedi.
1981 yılı Muğla doğumlu ve 1 çocuk babası olan Balık, Erzurum-Şenkaya, Denizli-Acıpayam, Balıkesir-Ayvalık ve Denizli merkezde Cumhuriyet Savcısı, Hakkari’de ise Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaptı.


Öte yandan görevine başlayan Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Balık’a Salihli Sektör Medya muhabirleri Emre Saçlı ve Behzat Akcan ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Başsavcı Balık da ziyaretlerinden dolayı Saçlı ve Akcan’a teşekkür etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com