Salihli Meslek Yüksek Okulu'nda Alaca dönemi

09 Ağustos 2019, Cuma
Salihli Meslek Yüksek Okulu'nda Alaca dönemi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Salihli Meslek Yüksekokulu'nda görev değişimi yapıldı.

Doçent Doktor İlkay Dilber’in yerine Fen Edebiyat Fakültesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Doçent Doktor Cihangir Alacak, yeni Rektör Profesör Doktor Ahmet Ataç tarafından Müdür olarak atandı.

Görev değişimi töreninde konuşan Doçent Doktor Cihangir alaca “Öncelikle beni bu göreve layık gören Rektörümüz Profesör Doktor Ahmet Ataç’a ve Salihli Meslek Yüksekokulumuza yapmış olduğu katkı ve hizmetlerden dolayı Doçent Doktor  İlkay Dilber’e ve Müdür Yardımcılarına teşekkür ediyorum. Hepimizin bildiği gibi Meslek Yüksekokulları belirli mesleklere yönelik nitelikli insan gücü yetiştirmeyi amaçlayan yüksek öğretim kurumlarıdır.


Ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü yetiştirme amacı doğrultusunda kulumuzun siz değerli akademik ve idari personelinin desteği ve özverili çalışması sayesinde okulumuzu daha iyi seviyelere getireceğimizden hiçbir şüphem yoktur. Değerli vakitlerinizi ayırarak devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.


Dileğim Rabbim bu yolda bizleri mahcup etmesin. Bu arada malum hafta sonu kurban bayramı, hepinizin kurban bayramını kutluyor, bizlere ve ülkemize, tüm İslâm alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com