Akbıyıkoğlu "Genç, dinamik ve yeni yüzlerle hazırız"

18 Kasım 2019, Pazartesi
Akbıyıkoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Teşkilatı'nın kongresi öncesi açıklamalarda bulunan başkan adaylarından Selim Akbıyıkoğlu, "Adaylığımın amacı, Salihli'yi bir adım daha ileri götürmek ve parti içi birlikteliği kuvvetlendirmektir. Bunu genç dinamik ve yeni yüzlerle yapmak istiyoruz." Dedi.

Akbıyıkoğlu “Cumhuriyet Halk Partisi, Manisa ve ilçelerinde kongre sürecine girmiştir. Salihli’de yapılacak olan kongrede Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığına adayım. Uzun yıllardan beri sosyal demokratların kalesine olan Salihli, hak ettiği yerden uzaktadır. Adaylığımın amacı, Salihli’yi bir adım daha ileri götürmek ve parti içi birlikteliği kuvvetlendirmektir. Bunu genç dinamik ve yeni yüzlerle yapmak istiyoruz. Bütün parti üyelerimizi yeşil listeye desteklerini bekliyorum. Bu duygu ve düşüncelerimle ilçe başkanı aday arkadaşlarımıza başarılar dilerim.”

SELİM AKBIYIKOĞLU KİMDİR ?

1986 doğumlu olan Selim Akyıbıkoğlu, Altınordu İlkokulu’ndan mezun olduktan sonra orta ve lise eğitimine İzmir Özel Türk Koleji’nde devam etti.

2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2011 yılında Ege Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansına devam etti.  Akbıyıkoğlu, Salihli’de aktif olarak tarım ürünleri ticareti, çırçır fabrikası işletmeciliği, çiftçilik, gübre ve tohum bayilikleri ile ticari hayatına devam ediyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com