"Salihli'ye tekrardan Sosyal Demokrasinin bayrağını dikeceğimize söz veriyorum"

22 Kasım 2019, Cuma

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Salihli İlçe Başkan adaylarından Hasan Namver, partililere seslenerek "Salihli'ye tekrardan Sosyal Demokrasinin bayrağını dikeceğimize söz veriyorum" dedi.

Namver “Mahalle delege seçimlerinden büyük kurultaya kadar uzanan bu görkemli süreç, 8 Kasım itibariyle başlamış bulunmaktadır. Partimizi önce yerelde güçlendirip sonra da genelde iktidara taşıyacak bu süreçte elini taşın altına koyup bu göreve adaylığını açıklayan diğer 3 arkadaşıma başarılar diliyor ve ülkeye demokrasiyi getiren partimize yakışacak bir seçim sürecinin yaşanmasını temenni ediyorum”

“CHP’yi iktidara taşıyacak politikaları üretmek istiyorum”

“Salihli’den başlatacağımız dip dalgasıyla birlikte önce Manisa’da sonra da ülke genelinde CHP’yi iktidara taşıyacak politikaları üretmek adına CHP Salihli İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum” diyen Namver “İktidar partisinin yanlış politikalarının yarattığı ağır tahribatla birlikte ülkemiz bugüne dek hiç olmadığı kadar CHP’nin ilerici politikalarına ihtiyaç duymaktadır. Cumhuriyeti kuran ve kurtaran partinin bir mensubu olarak ilçemizde emek ve demokrasiye gönül veren tüm paydaşlarla omuz omuza vereceğimize, içeride ve dışarıda sıkılı bir yumruk olacağımıza, doğru çalışma teknikleri ve doğru politikalar ile “Salihli’ye tekrardan Sosyal Demokrasinin bayrağını dikeceğimize söz veriyorum” diye konuştu.

“Mavi listeye destek bekliyorum”

İlçe Başkan adayı Namver sözlerini şu şekilde tamamladı “Emeğin, kardeşliğin ve dayanışmanın her zaman ön planda olduğu, dinamik ve tecrübeli ekibim ile birlikte çıktığımız bu yolda yapılacak olan delege seçimleri için “Umudun Rengi Olan Mavi Liste’ye” desteklerinizi bekliyorum”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com