Başkan Kayda, Ankara'da temaslarda bulundu

29 Kasım 2019, Cuma
Başkan Kayda, Ankara'da temaslarda bulundu

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 2 günlük Ankara programı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli başta olmak üzere Manisa Milletvekilleri ve hükümet yetkilileri ile temaslarda bulunarak yeni dönemde Salihli'ye kazandırılacak olan projelere destek istedi.

Salihli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile birlikte Ankara’da temaslarda bulunan Başkan Kayda, programın ilk gününde MHP Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz ve Yaşar Yıldırım ile görüştü. Başkan Kayda, Salihli Belediyesi’nin ilçede yürüttüğü proje ve hizmetler hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgiler verdi. 


Ankara programının ikinci gününde, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret eden Başkan Kayda, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun ve Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile bir araya geldi. Salihli’nin yeni dönem projeleri ve yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Kayda, MHP Grup Başkanvekili Akçay, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Baybatur ve Manisa Milletvekili Bilen ile Bakan Yardımcıları Aksu ve Dursun’dan destek istedi. Ankara ziyaretinin çok verimli geçtiğini belirten Başkan Kayda, “Yeni dönemde Salihli’mize kazandıracağımız projeleri ve yatırımları değerlendirdik. Cumhur İttifakı çatısı altında yeni dönemde Hükümetimizin gücü, Bakanlarımızın ve Manisa Milletvekillerimizin destekleriyle hep birlikte güzel şehrimizi daha büyük hizmetlerle buluşturacağız. Bu anlamda, Salihli’mizin yeni dönem projeleriyle yakından ilgilenerek katkı sağlayacaklarını ifade eden ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımıza, Grup Başkanvekilimize, Bakan Yardımcılarımıza ve Manisa Milletvekillerimize hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunarım. Genel Başkanımız, Grup Başkanvekilimiz, Bakan Yardımcılarımız ve Manisa Milletvekillerimiz tüm hemşehrilerimize sevgi ve selamlarını ilettiler” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com