Başsavcı Balık'tan Medigüneş'e ziyaret

30 Kasım 2019, Cumartesi
Başsavcı Balık'tan Medigüneş'e ziyaret

Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, sağlık kenti Salihli'de 2010 yılından bu yana "Sağlık güven ister" sloganıyla hizmet veren, güçlü hekim kadrosu ve yatak kapasitesiyle hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Özel Medigüneş Hastanesini ziyaret etti.

, Ziyaretlerinden dolayı Başsavcı Balık’a teşekkür eden Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli, başsavcıya hastane hakkında bilgiler verdi.


Op.Dr.Meriçeli “İleri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli uzman hekim kadrosuyla halkın kullanımına sunarken, bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen tüm yenilikleri süratle uygulamakta olup medikal teknolojinin en son örneklerini kullanmaktayız. Amacımız, insanların kendi ayaklarında olan hizmetlerden yararlanmasını sağlamak, başka yerlerde sağlık hizmeti aramak için yorulmamasıdır. Çözüm üretmek, hizmet ağımızı genişleterek, burayı büyütmek, başka yerlere alternatif olabilmek, insanların mağduriyetlerini en kısa zamanda ve en doğru şekilde giderebilmektir”  dedi.


Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli  ve Başhemşire Nuray Tosun ile birlikte hastaneyi gezen Başsavcı Balık, misafirperverliğinden dolayı teşekkür edip, başarılar diledi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com