Kosovalılar Derneği'nden anasınıfına klima bağışı

30 Kasım 2019, Cumartesi
Kosovalılar Derneği'nden anasınıfına klima bağışı

Salihli Kosovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Yeşilova İlköğretim Kurumu anasınıfına klima bağışı yapıldı.

İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu Proje Uzmanı Arsev Düşenkalkan, tarafından hazırlanan proje kapsamında Salihli’nin Yeşilova Mahallesi’nde bulunan ilköğretim kurumunun ana sınıfına  klima takıldı.


Salihli Kosovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdülhadi Hür “Salihli Kosovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak gerek sosyal gerekse kültürel çalışmalarımızın yanı sıra derneğimize gelen talepler doğrultusunda faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu Proje Uzmanı Arsev Düşenkalkan tarafından bir proje hazırlanmıştı. Bu proje kapsamında derneğimiz tarafından Yeşilova Mahallesi’nde bulunan ilköğretim kurumunun ana sınıfına klima bağışında bulunduk. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Dilek’in de katılım sağladığı program kapsamında klimamızın teslimatını gerçekleştirdik. Dernek olarak projelerimiz aralıksız devam edecektir” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com