Salihli'nin sevilen Çocuk Doktoru Özlem Bayır, Can'da hasta kabulüne başladı

02 Aralık 2019, Pazartesi
Salihli'nin sevilen Çocuk Doktoru Özlem Bayır, Can'da hasta kabulüne başladı

Salihli'nin genç ve başarılı Çocuk Hastalıkları Uzmanı. Dr. Özlem Bayır, Salihli ve çevresine güçlü hekim kadrosu ile hizmet veren Özel Can Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

Salihli Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar görev yapan Çocuk hastalarına başarılı tedavilerle hastaların gönlünde taht kuran Çocuk Hastalıkları Uzm. Dr. Özlem Bayır 1980 yılında İzmir’de doğdu. 2004 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp fakültesini bitirdi.  2010 yılında Çocuk Hastalıkları ihtisasını İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesinde tamamlayan Uzm. Dr. Özlem Bayır, mecburi hizmetini ise Bilecik  Devlet Hastanesinde tamamladı. 2014 yılında Salihli Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan Uzm. Dr. Özlem Bayır, görev yaptığı süre zarfında Salihli ve çevresindeki ilçelerdeki bir çok Çocuğa başarılı tedavileri ile   şifa oldu. Çocuklar tarafından çok sevilen Dr. Özlem Bayır bundan sonraki mesleki hayatına ise Özel Can Hastanesi’nde sürdürecek.


Üroloji Uzmanı Op. Dr. Orhan Bayır ile evli olup bir çocuk annesidir.


Özel Salihli Can Hastanesinde Hafta içi her gün 08: 00-17:00 Cumartesi günleri ise 08:00-13:30 saatleri arasında hasta kabulü yapacaktır.


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com