Bağımsız meclis üyesi MHP'ye geçti

05 Şubat 2020, Çarşamba
Bağımsız meclis üyesi MHP'ye geçti

Bağımsız Salihli Belediye meclis üyesi Reşide Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) saflarına geçti. Sağlam'ın rozetini ise MHP'li meclis üyesi Esra Gündoğdu taktı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Millet İttifakı listesinden İYİ Parti Salihli Belediye Meclis Üyesi seçilen ve daha sonra partisinden istifa ederek görevine bağımsız devam eden Reşide Sağlam, MHP’ye geçti. Sağlam, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın’ında yer aldığı rozet takma töreni ile resmen MHP meclis üyesi oldu. Sağlam’a ise MHP rozetini MHP belediye meclis üyesi Esra Gündoğdu taktı. Sağlam’ın MHP’ye katılması ile mecliste dağılım ise şöyle oluştu: MHP 13, AK Parti 5, CHP:10, İYİ Parti:3

Kayda’yı ziyaret etti

Öte yandan MHP’ye katılan Reşide Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti. Bağımsız meclis üyesinin MHP’ye katıldığını belirten Başkan Kayda “MHP Meclis Üyesi olarak görevine devam edecek olan Reşide Sağlam’a hoş geldiniz diyerek birlikte çalışmaktan duyacağım memnuniyeti belirtmek isterim” dedi. Başkan Kayda, ziyaret ve MHP’ye katılma anısına Sağlam’a fincan takımı hediye etti.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com