Salihli CHP'de seçim heyecanı devam ediyor

13 Şubat 2020, Perşembe
Salihli CHP'de seçim heyecanı devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Kongresi'nin ardından Kadın ve Gençlik Kolları'nda da seçim heyecanı yaşanıyor.

Kadın Kolları yeni başkanını seçmek için bu hafta sonu, Gençlik Kolları ise Mart ayında sandık başına gidiyor.


CHP Salihli Kadın Kolları Başkan adaylarından Nilda Kultaş, “Genç ekibimle beraber proje üreten, sıradanlıktan çıkan etkinlikler ve politikalar ile partimize yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz” dedi.


Seçimler öncesi açıklamalarda bulunan Kultaş, “1994 Almanya doğumluyum, 9 yaşından beri memleketim Salihli’de yaşıyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi yerel yönetimler ve Anadolu Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri olmak üzere iki üniversite mezunuyum. İngilizce ve Almanca olmak üzere iki yabancı dil biliyorum. Evliyim ve bir kız çocuk annesiyim. Eşimin muhasebe bürosunda birlikte çalışmaktayız. 2017 yılında Kadın Kolları yöneticisi olarak çalışmaya başladığım çok sevdiğim partimde İlçe Kadın Kolları Başkanlığına adayım. Genç ekibimle beraber proje üreten, sıradanlıktan çıkan etkinlikler ve politikalar ile partimize yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com