Salihli'de Vefa Sosyal Destek Grubu, yaşlılarımız için seferber oldu

24 Mart 2020, Salı
Salihli'de Vefa Sosyal Destek Grubu, yaşlılarımız için seferber oldu

Salihli'de Vefa Sosyal Destek Grubu kentte ikamet eden 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için seferber oldu.

Salihli Kaymakamlığı koordinesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü, jandarma, belediye, görevlilerinden oluşan Vefa Sosyal Destek Grubu, korona virüs salgını nedeniyle sokağa çıkmalarına kısıtlama getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşların, ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.


“Birlikte başaracağız” diyen Belediye Başkanı Zeki Kayda “Kaymakamlığımız bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubunda Belediye olarak 65 Yaş ve üstü vatandaşlarımız ile kronik rahatsızlıkları olan ve ikametlerinden dışarı çıkmaları yasaklanan/kısıtlanan tek başına yaşayan, ve herhangi bir yakını olmayan vatandaşlarımızın 112 acil veya 153 Zabıta telefonlarına ulaşmaları halinde acil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu süreçte özellikle 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız, kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız ve acil işi olmayan hemşehrilerimin evlerinde kalmalarını diliyorum.


Hep birlikte bu salgından da en kısa zamanda kurtulma ümidiyle” diye konuştu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com