Wax Ürün Seçenekleri

24 Mart 2020, Salı
Wax Ürün Seçenekleri

Wax saça şekil vermek için ya da verilen bir şeklin bozulmasını önlemek için kullanılan bir saç bakım üründür. Jel şeklinde ve görünümünde olup basit bir kullanıma sahiptir. Farklı aromaları ve renkleri vardır ve genelde şekerli bir kokuya sahiptir. Saça wax sürüldüğü zaman yıkayana kadar özelliğini kaybetmez. Bugün sürülen bir wax üç gün boyunca saçlarda kalabilir ancak yıkarken de kolay bir şekilde çıkabilir. Önemli olan wax sürülmüş bir saça tarağın değmemesidir. Aksi takdirde çok büyük bir acıyla karşı karşıya gelinebilir.

Wax kullanımından son derece basittir. Parmak ucuyla az oranda wax alınır ve el içinde oluşturulur. Sonrasında saça yaklaşık birkaç dakika masaj yaparak uygulanır. Wax sayesinde daha çok dikkat çekici olmak mümkündür.

Wax Fiyatları

Wax fiyatları müşterinin tercih edeceği wax türüne bağlı olarak değişir. Ürünün kalitesi, markası ve kullanın süresi wax fiyatlarının etkiler. Wax alırken dikkatli olup güvenilir sitelerden alışveriş yapmak gerekir. Uygun fiyatlara wax satın almak istiyorsanız https://www.fonexkozmetik.com/wax sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com