Salihli'de dezenfekte çalışmaları sürüyor

25 Mart 2020, Çarşamba
Salihli'de dezenfekte çalışmaları sürüyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçe genelinde ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdüren Salihli Belediyesi, mahallelerde de Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından cadde ve sokaklarda temizleme ve dezenfekte çalışmalarına başladı.

İlçe genelinde bulunan kamusal alanlar, parklar, spor salonları, toplu ulaşım araçları ve dolmuş durakları, pazaryerleri, otogar ile tüm kurum ve kuruluşların ilaçlama ve dezenfekte işlemini periyodik aralıklarla hız kesmeden sürdüren Salihli Belediyesi, aynı uygulamayı mahallelerde de gerçekleştiriyor.

Şehir merkezindeki tüm cadde ve sokaklarda temizleme çalışmaları gerçekleştiren Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Adala, Durasıllı, Taytan ve Yılmaz Mahallelerinde tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınına karşı cadde ve sokaklarda temizleme ve dezenfekte çalışmalarına başladı.


Salihli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü işbirliğinde şehir merkezi ile mahallelerde gerçekleştirilen ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının ise hız kesmeden devam edeceği bildirildi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com