17 yaşındaki genç kızın öldürülmesi olayında kahreden ikinci ihtimal !

22 Mayıs 2020, Cuma
17 yaşındaki genç kızın öldürülmesi olayında kahreden ikinci ihtimal !

Salihli'de, 17 yaşındaki C.K'yi pompalı tüfekle öldüren motosikletli ve maskeli şüpheli Ş.Ş'nin (30) birçok suçtan sabıkalı olduğu olduğu belirlendi. Polis, kaçış güzergahındaki onlarca güvenlik kamerasını inceleyerek kimliğini tespit ettiği şüpheliyi arıyor. Öte yandan şüphelinin bir süre önce kız arkadaşından ayrıldığı, ayrıldığı kız arkadaşının ise öldürdüğü C.K'ya çok benzediği ve bu yüzden yanlışlıkla öldürdüğü ihtimali üzerine de duruluyor.

ONLARCA KAMERANIN GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, olayın meydana geldiği akaryakıt istasyonu saldırganın kaçış güzergahındaki onlarca güvenlik kamerasını incelemeye aldı.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Salihli Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kamera görüntülerinden C.K’yi öldürdüğü iddia edilen şüphelinin bir çok suçtan sabıkası olduğu iddia edilen Ş. Ş., olduğunu belirledi.

Polis ekipleri,  şüphelinin bulunabileceği çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon yaptı. Ancak Ş.Ş., şimdilik bulunamadı. Polis ekiplerinin Ş.Ş.’yi yakalamak için çalışmaları sürüyor.

C.K'NIN ARKADAŞLARINI DA ÖLDÜRMEK İSTEDİ

Öte yandan 17 yaşındaki C.K'NIN  öldürülmesine ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde, şüpheli Ş.Ş.'nin, C.K'yı öldürdükten sonra, yanında bulunan 2 kişiyi de öldürmek için girişimde bulunduğu görüldü.

CİNAYETTE İKİNCİ İHTİMAL

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği bünyesinde kurulan özel ekibin üzerinde durduğu diğer bir ihtimal ise C.'nin yanlışlıkla öldürülmüş olabileceği. Şüpheli, Ş.Ş.'nin bir süre önce kız arkadaşından ayrıldığı, ayrıldığı kız arkadaşının ise C.K'ya çok benzediği öğrenildi. Polis tarafından her yerde aranan Ş.Ş.'nin, C.K'yı kız arkadaşı sanıp öldürmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com