Özdağ, Salihli'de partililerle bir araya geldi

18 Haziran 2020, Perşembe
Özdağ, Salihli'de partililerle bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Salihli'de partililerle bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Salihli’de partililerle bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, İl Başkanı Mustafa Keskin ve yöneticilerle Salihli’de temaslarda bulundu.


Grapes Cafe & Restaurant’ta gerçekleştirilen toplantıya Gelecek Partisi Salihli İlçe Başkanı Şerife Öz, Kadın Kolları Başkanı Semiha Madan ile partililer katıldı.


Toplantıda konuşan Özdağ “Türkiye doğru yönetildi. Ulaşımda, eğitimde, vesayetçi yapılara karşı meydan okumada, oldukça başarılı olundu. Bu nedenle de bir çok seçim kazanıldı. Ben de bu partide 3 dönem milletvekilliği yaptım. Bu dönemde de doğruya doğru, yanlışa yanlış dedik. Ama son 6 yıldır Türkiye kötü yönetiliyor. Özellikle  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile de Türkiye yönetilemiyor artık”

TÜM VATANDAŞLARIMIZLA İLGİLENDİK

Özdağ “Manisa’da görev yaptığım süre içerisinde hiçbir siyasi görüş ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlarımıza kucak açmaya çalıştık. Bizleri arayan herkesle ilgilendik, dertlerine derman olmaya çalıştık. Bu dönemde çalıştığım hiçbir arkadaşımızın sizlere bir yanlışı olmadı. Hiçbir yanlış işin altına imza atmadılar. Binlerce arkadaşımın işe girmesine vesile oldum. Bu millete ihanet etmedik. Şuan  56 il 227 ilçede teşkilatımız var. Temmuz ayının sonuna kadar 81 ilde örgütleneceğiz”


Özdağ ayrıca, katı atık ücreti adı altında alınan ücretlere de tepki göstererek durumun yeniden değerlendirilmesi çağrısında bulundu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com