TWINTABU projesi tamamlandı

29 Haziran 2020, Pazartesi
TWINTABU projesi tamamlandı

Salihli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin de dahil olduğu eTwinning Projesi tamamlandı.

Salihli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Burcu Sönmez’in kuruculuğunu üstlendiği Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi öğretmenleri Seçil Bilgin  ve Yasemin Uyar’ında katıldığı Türkiye, Romanya, Tunus ve Ürdün 55 öğretmenin 629 öğrencisiyle birlikte yürüttüğü eğitimde oyunlaştırma yöntemlerini konu alan TWINTABU eTwinning projesi  tamamlandı.

Öğrenci ve öğretmenlerin yoğun bir tempoyla çalıştıkları projede Covid19 salgınından dolayı okulların zorunlu tatil sürecine girmesi çalışmaların aksamasına sebep olmadı. Uzaktan eğitim araçlarını çok verimli bir şekilde kullanan proje öğretmenleri öğrencileriyle işbirliği içinde projeyi tamamladılar.
Proje finalinde gerçekleştirilecek olan proje sergisi pandemiden dolayı iptal edilip sanal sergi oluşturuldu. Oluşturulan sanal sergiye  https://www.kisa.link/NDZH  linkinden ulaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com