Salihli Esnaf Odası, ahilik kültürünü yaşatan esnafları ödüllendirdi

16 Eylül 2020, Çarşamba
Salihli Esnaf Odası, ahilik kültürünü yaşatan esnafları ödüllendirdi

Salihli Esnaf Odası, 33. Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Yılın Ahisi başta olmak üzere, genç girişimci, kadın girişimci, hizmet şeref belgesi almaya hak kazanan ahileri ödüllendirdi.

Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Makasçı yaptığı açıklamada “Odamız üyelerinden 60 yıldan buyana her gün Salihli halkına lezzet ve kalitesinden ödün vermeyerek kaliteli bir şekilde simit üreten İstasyon Simit Fırını Sahibi Fethi Günak, Yılın Ahisi Ödülüne layık görülmüştür. Kendisine halkımıza vermiş olduğu hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.


Makasçı ayrıca “Odamızın bu yıl Hizmet Şeref Belgesine ise, Nisan Oto Kuaför Sahibi, Emre Demir layık görülmüştür. Emre Demir adına ödülü, oğlu Ahmet Demir’e teslim ediyoruz. Salihli halkımıza vermiş olduğunuz titiz ve kaliteli hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Odamızın bu yıl Yılın Kadın Girişimcisi Ödülüne ise, Mor Salkım Çiçek Evi Sahibi, Binnaz Demir layık görülmüştür. Odamızın bu yıl Yılın Genç Girişimcisi ödülüne ise, Miray Halı Yıkama sahibi, Hakan Naz layık görülmüştür. Bu işletmemizi de göstermiş olduğu titiz, düzenli ve özverili çalışma ortamından dolayı tebrik ediyoruz”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com