Dev Projeye E-S-E Yapı imzası

01 Ekim 2020, Perşembe
Dev Projeye E-S-E Yapı imzası

51 yıldır Salihli esnafının gücüne güç katan S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, şimdi de dev projeyi hayata geçirmek için ilk adımı attı. Dev projeyi ise Sedat Cömert'in sahibi olduğu E-S-E Yapı İnşaat yapacak.

Sözleşme imzalandı


S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi arsası üzerine yapılacak olan dev proje için sözleşme imzalandı. Sözleşmeye ise Kooperatif Başkanı İslam Korkusuz ve E-S-E Yapı sahibi Cömert imzaladı. İmza töreninde konuşan Kooperatif Başkanı Korkusuz “1968 yılında kurulan kooperatifimize, yeni bir dev proje kazandıracak olmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Projemiz şimdiden üyelerimize, esnafımıza ve Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

“Proje 2021 yılında bitecek”

Projenin her 2 tarafa da hayırlı olmasını dileyen E-S-E Yapı İnşaat sahibi Sedat Cömert ise projenin bin 300 metrekare alan üzerine kurulacağını söyledi. Dev projenin inşaatına yeni yıl ile birlikte başlayacaklarını belirten Cömert “Projeyi 2021 yılı başında başlayıp, yılsonu itibari eksiksiz bir şekilde kooperatife teslim etmek istiyoruz” dedi. Proje hakkında bilgiler veren Cömert “Projemiz 2 katlı olup, 1.katında işyerleri yer alırken, 2.katında ise düğün salonu, restaurant, lokal ve ofisler yer alacak” diye konuştu.

“Salihli’ye çok yakışacak”

Cömert, tecrübeli, deneyimli, yüksek teknolojili, hızlı, güvenilir inşaat firması E-S-E Yapı İnşaat imzası taşıyan projenin mimari yapısı, görselliği ve istişamlı görünümü ile Salihli’ye çok yakışacağını sözlerine ekledi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com