CHP ve İYİ Parti'den üst düzey ziyaret... Özgür Özel ve Müsavat Dervişoğlu, Çapaklı'da...

09 Ekim 2020, Cuma
CHP ve İYİ Parti'den üst düzey ziyaret... Özgür Özel ve Müsavat Dervişoğlu, Çapaklı'da...

Çapaklı Mahallesi'nde biyogaz enerji santralı yapımı için alınan acele kamulaştırma kararının ardından Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti'den ortak bir heyet, Çapaklı'ya giderek sürecin takipçisi olacakları sözünü vererek, Çapaklı'daki Mahalleliye destek verdi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, CHP Manisa Milletve -killeri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve Bekir Başevirgen ile İYİ Parti ve CHP’nin Manisa il başkanları ve CHP?Salihli İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Namver, İYİ?Parti   Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, Salihli Çapaklı’da biyogaz tesisi nedeniyle yapılan kamulaştırma kararına karşı çıkan Mahalleli ile bir araya geldi.


Özel, burada yaptığı konuşmada, “Müsavat Dervişoğlu gelerek Çapaklı’ya destek vermek istedi, bu ziyaretten onur duyduk. Biz mücadele edip gündeme getirdikçe şirket geri adım atmaya devam edecek. 130 dönüm alanı kamulaştıranlar, biz gündeme getirdikçe sadece 5 dönümlük yerin kamulaştırdığını ifade ettiler. Mücadele sürdükçe gerileyecekler. Son ana kadar mücadeleye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

DERVİŞOĞLU: SAHİP ÇIKACAĞIZ

Dervişoğlu ise yaptığı konuşmada, “Meral Akşener’in en kalpten selamlarını sunuyorum. Manisa’da milletvekilimiz yok ama Çapaklı’ya sonuna kadar sahip çıkacağız” diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com