Denizbank'tan kadın çiftçilere özel kampanya

16 Ekim 2020, Cuma
Denizbank'tan kadın çiftçilere özel kampanya

Tarıma desteği milli mesele olarak gören ve yüzde 45 ile özel bankalar arasında en fazla pazar payına sahip olan Denizbank, Dünya Kadın Çiftçiler Günü'nü Üretici Kart'a özel kampanyaları ile kutluyor.


Buna göre, Üretici Kart’ları ile Bireysel Emeklilik Sigortası yaptıracak kadın çiftçilerin 150 TL’ye kadar ilk katkı paylarını Denizbank karşılarken, ‘Çiftçi Sağlığım Tamam’ sigortası da kendilerine Üretici Kartları ile 150 TL indirimli olarak sunuluyor. Kampanyalar kapsamında ayrıca kadın çiftçilerin yapacakları ilk 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 150 TL indirim imkanı da sağlanıyor.

Denizbank, üreticiyi destekleyici desteklemek için Dünya Kadın Çiftçiler Günü vesilesiyle kadın çiftçilere özel bir dizi kampanyayı hayata geçirdi.


Buna göre Banka, Üretici Kartları ile Bireysel Emeklilik Sigortası yaptıracak kadın çiftçilerin 150 TL’ye kadar ilk katkı paylarını karşılıyor. Bununla birlikte,  ‘Çiftçi Sağlığım Tamam’ sigortası da kadın çiftçilere Üretici Kartları ile 150 TL indirimli olarak sunuluyor. Bu özel gün için ayrıca kadın çiftçilerin yapacakları ilk 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 150 TL indirim sağlanıyor.

“Tarıma emek veren kadın çiftçilerimizin yanındayız”

Denizbank’ın kadın çiftçilere özel sunduğu ürün ve hizmetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Salihli Çiftçievi Şube Müdürü Erkan Başocak şöyle konuştu; “Türk tarımının verimliliğini artırması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için çalışmalarımıza, hali hazırda Tarım Bankacılığı hizmeti veren Çifçievi şubemiz ile yurdumuzun dört bir yanında var gücümüzle devam ediyoruz. Biliyoruz ki, kadınlarımız ülkemizin gelişip kalkınmasında büyük rol üstlendikleri gibi geleceğimiz olan tarımda da yine emekleriyle bu misyonu sürdürüyor. Bundan dolayıdır ki; geniş ürün yelpazemiz, daha hızlı ve kolay bankacılık hizmeti sağlayan güçlü altyapımız ile tüm çiftçilerimize hizmet verdiğimiz tarımda kadın çiftçilerimizin çalışmalarına ayrı bir önem atfetmekteyiz.  Bu amaçla, Dünya Kadın Çiftçiler Günü vesilesiyle tarım için ter döken, kadın çiftçilerimiz için bir dizi avantajlı hizmetler paketini hayata geçirdik. Tarımdaki yoğun kadın emeğine bu özel gün vesilesiyle destek olmaktan dolayı mutluluk duyuyor,  tüm kadın üreticilerimizin Dünya Kadın Çiftçiler Günü’nü kutluyoruz”.  

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com