Elit Lara'dan ev konforunda hizmet

16 Ekim 2020, Cuma
Elit Lara'dan ev konforunda hizmet

Salihli'de hizmete başlayan Elit Lara Butik Otel, müşterilerine ev konforu anlayışı ile hizmet verecek.

Konforu, kaliteyi ve rahatlığıyla ev konforu anlayışıyla hizmet verecek olan Elit Lara Butik Otel, Salihli’de Eskicamii Mahallesi 26 Sokak No:34 adresinde hizmete başladı.


İşletme sahibi Burhan Erdem, butik otelin 21 oda ve 45 yatak kapasiteli olduğunu söyledi. Hijyen ve güvenlik standartlarının yanı sıra misafirlerinin güvenliği, rahatlığı ve mutluluğu için hizmet kalitesine büyük önem verdiklerini anlatan Erdem “Kendinizi evinizde hissettiren konforda hizmet veriyoruz” dedi. Odaların özelliklerinden bahseden Erdem “Double yatak, klima, mini bar, internet, LCD Tv, 7/24 sıcak su. Ayrıca müşterimize zengin içerikli kahvaltı menüsü sunuyoruz” diye konuştu.

TSO’dan hayırlı olsun ziyareti

Hizmete başlayan Elit Lara Butik Otel işletme sahibi ve aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyesi Burhan Erdem’e, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Butik Otel’in Erdem Ailesine hayırlı olmasını dileyen Yüksel, Erdem’e Atatürk tablosu ve Türk Bayrağı hediye etti. Yüksel, bol ve bereketli kazançlar diledi.


Daha sonra Butik Otel’i gezerek İşletme sahibi Erdem’den bilgi alan TSO Başkanı İbrahim Yüksel, korona virüs nedeniyle olumsuz etkilenen sektörlerin başında otellerin geldiğini söyledi.  Otellerin %20 doluluk oranıyla hizmet verdiğini belirten Yüksel “Umarım yaşanan olumsuzluklar en kısa sürede son bulur” dedi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com