Elenora, güzelliğinizi taçlandırıyor

06 Ocak 2021, Çarşamba
Elenora, güzelliğinizi taçlandırıyor

Salihli'de Kurudere Caddesi üzerinde 6 yıldır kaliteli hizmet veren Elenora VİP Estetik ve Güzellik Merkezi, kendini mükemmel hisseden kadınların güzelliğini taçlandırıyor. Elenora Bölge müdürü Fatma Özdemir Zıh ve Salihli şube müdürü Nurdan Akman, güzelliğe ve Elenora'ya ait bilgiler aktardı.

Bölge Müdürü Fatma Özdemir Zıh, 18 yıllık geçmişi ve Türkiye Geneli 91 şubesi ile Dünyanın en büyük kurumsal güzellik merkezi ağı olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Sağlık Bakanlığı onaylı firma olup cihazlarının FDA onaylı olduğunu dile getiren Zıh, herhangi bir şubede müşterilerin açtırmış olduğu paketler tüm Türkiye genelinde geçerli olduğunu dile getirdi.

“GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATIYORUZ”

Şube Müdürü Nurdan Akman ise güzelliğine güzellik katmak, en mutlu anlarında muhteşem olmak ve mutluluğunu katlamak isteyen kadınların yolunun mutlaka Salihli Elenora VİP Estetik Güzellik Merkezine düşmesi gerektiğini söyledi. VİP Hizmet verdiklerini dile getiren Akman, son teknoloji cihazları, alanında profesyonel uzman kadrosu güleryüzlü hizmeti ve çok iyi müşteri takip sistemi ve kanıtlanmış kalitesi ile kadınların vazgeçilmezleri arasına girip bu yerlerini her geçen gün perçinlediklerini belirtti.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTUYORUZ”

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını anlatan Akman, “Kadınlarımızın güzelliğini taçlandırıyoruz” dedi. Hizmet alanı hakkında bilgiler veren Akman, Elenora VİP Estetik Güzellik Merkezi’nde lazer epilasyon, kırışıklık bakımı, gözenek sıkılaştırma, iğneli epilasyon, medikal cilt bakım, akne sivilce bakımı, leke bakımı, bölgesel incelme, soğuk lipoliz, kavitasyon, selülit bakımı, kalıcı makyaj gibi daha birçok uygulamaların yapıldığını ifade etti. Haftada 1 gün halk günü indirimi  ve özel günlerde kampanyalar ve noter onaylı çekilişler düzenlediklerini belirten Akman, bu etkinlikleri sosyal medya hesapları @elenoravipguzelliksalihli adresinden duyurduklarını sözlerine ekledi.

“YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜYÜZ”

Bölge müdürü Fatma Özdemir Zıh ise sektörde teknoloji ve yenilikleri takip ettiklerini eğitim ve seminerler ile bilgilerini taze ve güncel tuttuklarını dile getirdi. Kadınlara seslenen Zıh “İçinde bulunduğumuz bu dönemde kadınlarımızdan ricam gittiğiniz ya da gideceğiniz yerde strerilizasyon ve hijyene dikkat edin” çağrısında bulundu. Zıh, hijyen önlemlerini alarak kişiye özel VİP hizmet verdiklerini ayrıca tüm ön görüşme ve lazer epilasyon deneme atışları, cilt analizlerinin ücretsiz olduğunu söyledi. Zıh “Güzelliğine güzellik katmak isteyen kadınlarımızı Mithatpaşa Mahallesi Kurudere Caddesi NO:6/A Adresindeki merkezimize bekliyoruz. İşlem yaptırmanız şart değil, hem tanışmış oluruz hem de bir kahve ikram ederiz” dedi. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com