Akın "Millet İttifakı ile iktidara geleceğiz"

05 Şubat 2021, Cuma
Akın

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, "İlk seçimlerde Millet İttifakı ile iktidara geleceğiz" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Salihli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen ve CHP Salihli İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Namver ve partililerin katıldığı ziyarette konuşan Akın, seçim talebini yineledi.


Akın “Halktan, sokaktan, esnaftan gelen bir erken seçim talebi var. Halkımız, bu trenin artık bu şekilde gitmeyeceğini biliyor. Bu nedenle bu talebin en kısa sürede gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bizlerde halkımızın derdine derman olmak için köy köy mahalle, mahalle, ilçe ilçe gezip vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve sorunlarını dinliyoruz.  Bizler çok büyük bir aileyiz. Bu büyük aile birlik ve beraberlikle başarılı olacak. İlk seçimlerde Millet İttifakı ile birlikte iktidara geleceğiz. Millet İttifakı’nda, bu düzen, bu sistemi yeniden inşaa edeceğiz. Bütün plan ve programlarımız hazır. Şuanda bütün kadrolarımız göreve hazır.  Hiç merak etmeyiz. Biz sadece seçim olmasını bekliyoruz. Millet İttifakı her daim sizlerin emrinizde” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com