Brıtısh Town Dil Okulları'nda yüz yüze eğitim başladı

22 Şubat 2021, Pazartesi
Brıtısh Town Dil Okulları'nda yüz yüze eğitim başladı

Brıtısh Town Dil Okulları Müdiresi Serpil Suntay, Milli Eğitim Bakanlığı'nca belirlenen tüm şartları eksiksiz yerine getirerek yüz yüze eğitime başladıklarını söyledi.

Suntay, “Salgının hayatımıza yansımalarından bir tanesi de eğitim alanın da karşımıza çıkmıştı. Alınan tedbirler ve gerçekleştirilen uygulamalar gereği yüz yüze eğitime ara verilmişti. Şuan alınan son kararlar neticesinde uygun şartları hazırlayabilen ve istenilen şartları yerine getirebilen eğitim kurumlarına yüz yüze eğitim için izinler verilmiştir. İlçemizde tüm yaş gruplarına Yabancı Dil Eğitimi veren ve ilçemize değer katan Brıtısh Town Dil Okulları Milli Eğitim Bakanlığının bu şartlarının tamamını eksiksiz bir şekilde yerine getirerek yüz yüze eğitime başlamıştır.”

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN FIRSAT

Suntay, “Uzun süredir evlerde sosyalleşmek için sabırsızlıkla bekleyen çocuklarımız için kaçırılmayacak bir fırsattır. Pandemi sonrası gerek maksimum sekiz kişilik gerekse sosyal mesafeye uygun sınıflarımızla öğrencilerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.” Dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com