Hayallerinizi İstanbul Yapı İç Mimarlık ile gerçekleştirin "Dekor bizim işimiz"

22 Şubat 2021, Pazartesi
Hayallerinizi İstanbul Yapı İç Mimarlık ile gerçekleştirin

Salihli'de 11 yıldır hizmet veren Dekorasyon Uzmanı Fehim Yeydem'in sahibi olduğu İstanbul Yapı İç Mimarlık hayallerinizi gerçekleştiriyor.

 “Siz hayal edin biz gerçekleştirelim” sloganı ile kaliteden ödün vermeyip, her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan İstanbul Yapı İç Mimarlık, Salihli’de mükemmelliğe imza atıyor. İstanbul Yapı İç Mimarlık olarak, dekore ettiği yerlerden olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Dekorasyon Uzmanı Fehim Yeydem “Çünkü biz firma olarak müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

“Farklılıklara imza atıyoruz”

Müşterilerin talepleri doğrultusunda kendilerine has yöntemlerle 3 boyutlu çalışmaları duvarlara yansıttıklarını anlatan Yeydem, farkındalık yaratan her türlü kabartma doğa, insan ve hayvan figürlerinin çok beğenildiğini söyledi. Yeydem “İnsanımızın hayal ettiklerini duvarlara yansıtmak, İstanbul Yapı İç Mimarlık olarak bizleri çok mutlu ediyor. Firma olarak Salihli’de farklılıklara imza atmaya devam edeceğiz” dedi. Salihli’de Sektör Medya, Luna AVM, Çıtır Pastanesi, Ciğerci Hasoo, Yataş, Medigüneş Hastanesi, Devlet Hastanesi, Doğa Koleji, Ege Oto Plaza, İzzet Usta Çiğköftecisi, Karakaya Spor, Alaşehir Tepeköy Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Cadde 45,  Algül Motors, Salihli Oto Center’ın tadilat çalışmalarını hayalleri doğrultusunda yenilediklerini belirten Yeydem “Kendilerine yenilenen işyerlerinde keyifli, konforlu ve bereketli işler diliyorum” diye konuştu.

“Tüm alanlarda hizmetinizdeyiz”

Hizmet alanları hakkında bilgiler aktaran Yeydem “Ev veya ofisinizde, inşaat taahhüt işleriniz yanı sıra, mutfaktan, banyoya, zeminden çatıya, elektrik, su tesisatına, network sistemlerinden, anten tesisatlarınıza, iç ve dış boya işlerinizden, dekoratif taş kaplamalarına, izolasyondan, pencere sistemlerine, genel tadilat işlemlerinden, bahçe düzenlemeye, havuz imalatından, saunalarınıza, her türlü ahşap işlerinden kış bahçelerine, kısacası mekanınızı yaşanılır kılacak tüm alanlarda hizmetinizdeyiz” dedi.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com