Hira ve Duru bebek için seferber oldular

21 Nisan 2021, Çarşamba
Hira ve Duru  bebek için seferber oldular

Manisalılar Derneği, Salihli'de yaşayan Tip 1 SMA Hastası Duru sağlık ile doğuştan Fraser Sendromu nedeniyle gözleri görmeyen, kulakları duymayan ve burun delikleri olmayan 3 yaşındaki minik Sevgi Hira Şahin için seferber oldular.

Manisalılar Derneği Başkanı  Yunus Emre Şahin,  Tanıtım Medya Başkanı Medine Akgül, İdari ve Mali İşler Başkanı Türkan Şahin, Arge Başkanı Fatma Özcan, Sayman Hakan Hızlı, Salihli İlçe Temsilcisi Neslihan Erdoğan, Engelliler ve Yaşlılar destek birimi başkanı Safiye Dönmezdil, Eğitim Birimi Başkanı Yakup Ateş, Salihli ilçesinde Tip 1 SMA hastası  Duru bebeği ziyaret etti. Dernek Başkanı Yunus Emre Şahin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Duru Sağlık bebeğe ziyarette  bulunarak Duru bebeğin ailesine saturasyon cihazı, gıda yardımı, maddi destekte bulundu.

Hira Bebek unutulmadı

Öte yandan Şahin ve beraberindeki heyet, yine Salihli’de yaşayan doğuştan Fraser Sendromu nedeniyle gözleri görmeyen, kulakları duymayan ve burun delikleri olmayan 3 yaşındaki minik Sevgi Hira Şahin’in ailesini ziyaret ettiler. Ziyarette yapılan açıklamada bayram sonrası Hira Şahin’in burun deliklerinden 4 ameliyat olacağı bunun için gerekli olan 50 bin lira içinde kampanya başlatıldığı belirtildi.

Sağlam’ı ziyaret ettiler

Manisalılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin ve beraberindeki heyet, Salihli programı kapsamında  Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam'ı da ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com