Finans uzmanı Tüfekçi'den KOSGEB destekleri hakkında önemli detaylar...

01 Mayıs 2021, Cumartesi
Finans uzmanı Tüfekçi'den KOSGEB destekleri hakkında önemli detaylar...

Salihli'de kurumsal danışmanlık yapan finans uzmanı Yelda Tüfekçi, KOSGEB aracılığı ile mikro işletmelere ve küçük işletmelere verilecek olan 3 yıl geri ödemesiz ve faizsiz kredilerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Salihli’de Hüsnü Bey İş Merkezi’nde çalışmalarını sürdüren ve aynı zamanda Sektör Medya yazarı olan finans uzmanı Yelda Tüfekçi, küçük işletmeler ile mikro işletmeler için hazırlanan yeni ekonomi paketi hakkında açıklamalarda bulundu.


Sektör Medya’yı ziyaret eden Tüfekçi, “KOSGEB desteği ile 3 Mayıs Pazartesi (bugün) başlayıp 21 Mayıs tarihinde sona erecek olan başvurular neticesinde mikro işletmelere 30 bin  lira küçük işletmelere ise 75 bin lira olmak üzere 3 yıl ödemesiz tamamı faizsiz kredi açıklanmıştır. İmalatçı ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalar için açıklanan destekten faydalanmak isteyenler bizlerle iletişime geçebilirler.”
Yine bankalardan yatırım amaçlı, kısa vadeli finansman ihtiyacı ile ilgili desteklerde de yardımcı olabileceklerini belirten Tüfekçi, özellikle ufak ve orta segment işletmelerin başvurularında profesyonel bir anlayışla çalıştıklarını söyledi.

FİRMALARA EĞİTİM VERİYOR

Sektör Medya’yı ziyareti esnasında faaliyet alanları  hakkında da bilgi veren Tüfekçi, firmalara muhasebe ve finans sistemleri oluşturulması, bayileşme sistemi kurulması, pazarlama, takip, analiz ve değerlendirme sistemlerinin kurulmasında destek ve bilgi akışı sağladığını söyledi.


Tüfekçi, sistemleşmenin firmaların ayakta kalması açısından da son derece önemli olduğunu bu kapsamda firmalarda eğitimlerde verdiğini belirtti.


Tüfekçi, bilgi almak isteyenlerin 0 533 439 55 56 nolu telefondan veya yeldatufekci@hotmail.com adresinden kendisine ulaşabileceklerini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com