Elegance Kuaför 8 yaşında

10 Haziran 2021, Perşembe
Elegance Kuaför 8 yaşında

Salihli'de Menderes Caddesi üzerinde 7 yıldır kaliteli hizmet veren Songül Sökmen'in sahibi olduğu Elegance Kuaför, hizmette 8.yıla ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Cumhuriyet Mahallesi Menderes Caddesi No:67/C adresinde 7 yıllık tecrübeyi, dekorasyonuyla yenilenen ferah mekanla taçlandıran Elegance Kuaför, konusunda uzman 4 kişilik ekibi ile kendini mükemmel hisseden kadınların güzelliğini taçlandırıyor.


Kadınların hizmetin en iyisine layık olduğunu belirten Sökmen, güzelliğine güzellik katmak, en mutlu anlarında muhteşem olmak ve mutluluğunu katlamak isteyen kadınların yolunun mutlaka Elegance Kuaför Salonuna düşmesi gerektiğini söyledi. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını anlatan Sökmen hizmet alanı hakkında ise “Kesim, renklendirme çeşitleri sombre, omre, röfle ve ışıltı, nişan saçı, gelin saçı, 3 boyutlu topuz çeşitleri, porselen makyaj, kalıcı oje, kirpik lifting, microblading kaş hizmetlerini profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle veriyoruz” dedi.


İşinin ehli olduklarını anlatan Sökmen, kanıtlanmış kalitesi ile kadınların vazgeçilmezleri arasına girip, bu yerlerini her geçen gün perçinlediklerini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com