Salihli'de 4 günlük festival

28 Ağustos 2021, Cumartesi
Salihli'de 4 günlük festival

Salihli'de bu yıl 2.kez düzenlenecek olan "Salihli'nin Kurtuluş Günü 2.Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Festivali" etkinliği 4 gün sürecek. Festivalde Ece Seçkin, Ece Mumay, Kolpa ve Emre Kaya sahne alacak.

5-6-7 ve 8 Eylül tarihlerinde Gümüş Çayı Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirilecek festivale çok sayıda sanatçı katılırken, koronavirüs aşısı olmayanların konser alanına alınmayacağı belirtildi.

Bölgenin en önemli ihracat ürününü tanıtmak amacıyla Salihli Belediyesi öncülüğünde Ticaret Borsası, Ziraat Odası ve Denizbank’ın katkılarıyla gerçekleştirilecek olan festivalin ilk gününde Ece Seçkin ve Etoaslan, 2.gününde Ece Mumay ve Oğuzhan Öz, 3.gününde Kolpa ve Tuğra, 4.gününde Emre Kaya ve Anlamsız Kaçışlar sahne alacak.

AŞI OLMAYANLAR KONSERE ALINMAYACAK

4 gün devam edecek festivalin Gümüş Çayı Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, pandemi tedbirleri kapsamında gerçekleştirilecek olan festivaldeki konser alanına koronavirüs aşısı olmayanların alınmayacağını söyledi. Başkan Kayda “Bir yıl aradan sonra Salihli’nin Kurtuluş Günü 2.Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Festivali coşkusunu hep birlikte yaşayacağız. Dört gün devam edecek festivale tüm hemşehrilerimizi davet eder katılımcılarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com