Salihli'de dillere destan sünnet düğünü

22 Eylül 2021, Çarşamba
Salihli'de dillere destan sünnet düğünü

Duygu-Hüseyin Çakaloğlu çiftinin oğulları Ali ve Yiğit, dillere destan sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet düğününde sahne alan Bediha Akartürk ise geceye damga vurdu.

Salihli’de Çakaloğlu Çiftlikleri ve Çakaloğlu Hayvancılık sahibi Hüseyin ve Duygu Çakaloğlu çiftinin biricik oğulları Ali ve Yiğit, görkemli sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı. Narlıbahçe Kır Düğün Bahçesi’nde gerçekleşen muhteşem sünnet düğününde Anadolu türkülerine ömrüne adayan sevilen Türk Halk Müziği sanatçısı Bedia Akartürk sahne aldı. Akartürk sevilen türküleri seslendirirken kendisine sünnet düğününe katılan davetliler eşlik etti. Geceye damga vuran Akartürk, dinleyenleri mest etti.


Sünnet pastasının kesildiği sünnet düğününde ayrıca sevilen sanatçı Cenk Ürek sahne aldı. Cenk Ürek’in repertuarındaki parçalar ile konuklar, gece boyunca müziğin ve düğünün tadını çıkardı.

Tebrikleri kabul eden Duygu-Hüseyin Çakaloğlu çifti, oğulları Ali ve Yiğit’in mutlu gününe renk katan tüm davetlilere tek tek teşekkür etti. Dillere destan sünnet düğünü, çektirilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com