Genç Fizyoterapist Dilek Çiftçi, hasta kabulüne başladı

24 Kasım 2021, Çarşamba
Genç Fizyoterapist Dilek Çiftçi, hasta kabulüne başladı

Salihlili genç Fizyoterapist Dilek Çiftçi, Sağlıklı Yaşam Merkezi Sportmed Fizyo'da hasta kabulüne başladı.

Eğitimini tamamladıktan sonra alanında tecrübe kazanan Genç Fizyoterapist Dilek Çiftçi, sağlık kenti olan Salihli’nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Sportmed Fizyo kadrosuna dahil oldu. Sportmed Fizyo’da göreve başlayan Çiftçi, hasta kabulüne başlayıp, danışanlarına hizmet vermeye başladı.


Namık Kemal Mahallesi Şüheda Caddesi No:54/A adresindeki Sportmed Fizyo’da Salihli ve bölge halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu ifade eden Çiftçi, başlıca şu hastalıklarda tedavi uyguluyor.


Lenf ödemde komplex boşaltıcı fizyoterapi, kadın sağlığı, Pelvik taban rehabilitasyonu, manuel terapi, Graston Tools teknikleri, Kinezyolojik bantlama ile ortopedik ve nörolojik rehabilitasyon alanlarında eğitimlerini tamamladığını belirten Genç Fizyoterapist Çiftçi, eğitimlerini tamamladığı alanlarda hizmet verdiğini söyledi.


Çiftçi “Tedaviden alınacak verim, hastanın en rahat, en sağlıklı ve en özgür hissettiği yerde tedavi uygulanarak en üst seviyede tutuluyor. Böylece temiz ve keyifli bir ortamda çayınızı, kahvenizi içerken bir taraftan tedavi görebiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz saatte randevu alıp Sağlıklı Yaşam Merkezi Sportmed Fizyo’da profesyonel tedavi olabilirsiniz” diye konuştu.

Dilek Çiftçi Kimdir?

1997 yılı Salihli doğumlu olan Fizyoterapist Dilek Çiftçi, ilk, orta ve liseyi Salihli’de tamamladı. Üniversite eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde tamamlayan Çiftçi, daha sonra Salihli’deki özel bir klinikte manuel terapi alanında çalıştı. Tecrübe kazanan kazan genç Fizyoterapist Dilek Çiftçi, Sağlıklı Yaşam Merkezi Sportmed Fizyo Ailesine katıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com