Medigüneş'ten yeni yıl kutlaması

31 Aralık 2021, Cuma
Medigüneş'ten yeni yıl kutlaması

Sağlık kenti Salihli'de 2010 yılından bu yana "Sağlık güven ister" sloganıyla hizmet veren, güçlü hekim kadrosu ve yatak kapasitesiyle hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Özel Medigüneş Hastanesi, yeni yılı tüm çalışanları ile kutladı.

2010 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Bekir Yasa ve 10 kurucu ortakları tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan itibaren Salihli ve çevre ilçelere hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, ”Her yeni yıl, bir umuttur” diyerek, 2021’da yaşanılan acıları geride bırakıp, yeni yılda umut dolu bir başlangıç yapmak için, yılbaşı programı düzenledi. Birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirilen etkinlikte hediye çekilişi yapılırken, çalışanlara çeşitli hediyeler verildi.

 
Son teknoloji tanı ve tedavi birimleriyle, 12 başarılı yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten hastane yönetim kurulu başkanı Op.Dr.Bekir Yasa, yeni yılın herkese barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledi. Op.Dr.Yasa, hastane çalışanlarına da gösterdikleri özverili çabalarından dolayı teşekkür etti.

 
Hastane hekim kadrosunu, teknik donanımını ve hasta memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını ifade eden Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli ise ''Yeni yılda da aynı kalite çizgisinden ödün vermeden, sağlıklı yarınlar için hastalarımıza her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 


Program yapılan hediye çekilişi ile son buldu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com