Salihli'de yeni yılın ilk bebeği Can Hastanesi'nde dünyaya geldi

01 Ocak 2022, Cumartesi
Salihli'de yeni yılın ilk bebeği Can Hastanesi'nde dünyaya geldi

Salihli'de 2022 yılının ilk bebeği Özel Can Hastanesi'nde dünyaya geldi. Nijerya vatandaşı olan Saley Ari Hani ve Oumal Kair Amadoumaummoy çifti, dünyaya gelen bebeklerine "Şeyma Nur" adını verdi.

Salihli ve bölgenin güçlü kadrosu ile 20 yıldır kesintisiz hizmet veren ve sağlıkta referans hastane olan aynı zamanda Türkiye'nin ilk "Anne Dostu" Özel Hastanesi olan Salihli Özel Can Hastanesi, 2022'nin ilk bebeğini  sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Nijerya vatandaşı olan Saley Ari Hani ve Oumal Kair Amadoumaummoy çiftinin 2022 yılın ilk saatlerinde Salihli Can Hastanesi'nde Kadın doğum Uzm.Op.Dr Ufuk Eraslan tarafından gerçekleştirilen doğum ile saat 00.50  saatlerinde 3 kilo 060 gram ağırlığında sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Şeyma Nur ismi verilen bebek, ailesi ve sevdiklerine büyük mutluluk yaşattı.

Nijerya vatandaşı olan Saley Ari Hani ve Oumal Kair Amadoumaummoy “2022 ilk saatlerinde bebeğimizi kucağımıza sağlıklı bir şekilde aldık çok mutluyuz. Başta Doktorumuz Ufuk Eraslan  ile Salihli Özel Can Hastanesi Ebe ve personeline çok teşekkür ederim” dediler.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com