Ocak Ayı Burçlar ~ Yansıma ile Gökyüzü Raporu

01 Ocak 2022, Cumartesi
Ocak Ayı Burçlar ~ Yansıma ile Gökyüzü Raporu

Yükselen Koç: Meslek, toplumsal statü, iş hayatınız, toplum önündeki rolünüz ön planda olacaktır, beklediğiniz haberler varsa gecikmeler ve sorunlar çıkacaktır, beklentinizi çok yükseltmeyin ve yeni başlangıçlar için şubat ayını bekleyin. Benzer şekilde ev ortamınız, aileniz, gayrimenkul konularınız, tadilat işlemleriniz ile uğraşmanız çok olası. Taşınmak, yeni bir ev satın almak, satmak gibi düşünceniz olabilir, Venüs Retro sürecinde bu tarz konularda başlangıçlar yapmamak önemli, doğru zamanı bekleyin. Bu ay ev, aile ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri dengede tutmanız önemli olacaktır.

Yükselen Boğa: Yurtdışı konularınız, yabancılarla olan işlerde, alışverişlerde problemler oluşabilecek bir ay. Yeni bir eğitim, yeni bir dava, yeni bir seyahat için uygun bir dönem değil, seyahat planınızı çok önceden yaptıysanız ve aksiyon ocak ayına denk geldiyse o şekilde ilerleyebilirsiniz. Güven duymak istiyorsunuz. İletişim, eğitim, yayımcılık, ticari faaliyetleriniz, komşularınız, yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz konularında efor sarf edeceksiniz. Araç almak için uygun bir dönem değil, aldığınız şey sorunlu çıkabilir, masraf çıkarabilir, imza attığınız şeylere çok dikkat edin. Ay sonunda iş hayatınızda ertelemeniz gereken konular oluşabilir, son dakika değişiklikleri için uygun bir zaman değil, bilgisayarınızı yedeklemeyi unutmayın.

Yükselen İkizler: Maddi tablonuz, banka, krediler, kredi kartları, miras, nafaka, vergi konusunda çalıştığınız bir ay, gündeminizde yoğun olarak maddi kazanımlarınız olacak. Güvenmediğiniz kişilerle ortaklıklı işlere girişmek için ya da kredi çekmek için uygun dönem değil. Ödemeyi unuttuğunuz borçlar gündeme gelebilir. Geçmiş ilişkiler kapınızı çalabilir. Yurtdışı konularınız, uzak akrabalarınız, uzun yol planlarınız, pasaport, vize, davalar, yanlış anlaşılmalar, internette problemli mesajlar gibi konularda efor sarf ediyor olacaksınız, gündeminizdeki konuları çift kontrol yapın. Maddi bütçenizi kontrol altında tutmanız, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay. Oklüt konulara yönelebilir, danışmanlık alabilirsiniz.

Yükselen Yengeç: İlişkilerinize, ortaklıklarınıza özen göstermeniz gereken bir ay. Geçmiş problemlere çok takılabilir, güven duymakta zorlanabilirsiniz. Yeni başlangıçlar bu dönem gündemde olabilir ancak doğru zaman değil farkında olalım. Merkeze kendinizi koymak isteyecek, yeni fikirlerinizi duyurma güdüsünde olacaksınız. Venüs Retro süreçlerinde fiziksel görünümde değişiklik yapılması çok önerilmez, acil değilse ameliyat planlarını şubat ayına ertelemeniz daha isabetli olur. Beklenmeyen ödemelere karşı dikkatli olun, faturalarınızı atlamayın bu ay.

Yükselen Aslan: İşleri yetiştirmek için koşturduğunuz bir ay, günlük rutinleriniz bu ay bir hayli fazla, pek çok konuyu aynı anda yapmanız gerekecek. Çalışma arkadaşlarınız, sağlığınız varsa evcil hayvanlarınız bu ay sizin için önemli olacak. Özellikle fiziksel ve ruhsal sağlığınız, bilinçdışı konularında efor sarf edeceksiniz, gizli düşmanlarınız varsa bu dönemde ortaya çıkabilirler, geçmişte çözülememiş iş konuları, sağlık problemleri varsa gündeminizi meşgul edebilir. İletişim konularında ay sonuna doğru problemler çıkacaktır, kendinizi doğru ifade etmeye, takıntı yapmamaya, geçmiş sorunlara takılmamaya özen gösterin.

Yükselen Başak: Yatırım gündemleriniz, hobileriniz, hayattan aldığınız keyif, varsa çocuklarınız ile ilgili konularla meşgul olacağınız bir ay. Yatırım için riskli konulardan uzak durmanız gereken bir ay, partnerinizle ilgili problemler yüzeye çıkabilir. Geçmiş ilişkiler gündeminize gelebilir ancak uygun bir dönem değil, dikkat. Elinizdeki işleri çift kontrol yapmaya özen gösterin, eksik bıraktığınız konular gündeme gelebilir, iş arkadaşları, iş ortamındaki iletişim konularında aksamalar olabilir. Bu ay önemli dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Hayattan aldığınız keyfi arttıracak hobilere, eğlenceye vakit ayırın. Yeni bir ilişki için uygun bir dönem değil.

Yükselen Terazi: Ev değiştirmek, alım&satım işlemleri, toprak, gayrimenkul konuları, aileniz, yuvanız, tadilat işlemleriniz konusunda çalışacak görünüyorsunuz bu ay. Tadilat işleriniz varsa acil olmadıkça şubata ertelemekte fayda var. Bu dönemde dekorasyon önerilmez, yeni bir yere taşınma konusunda çok dikkatli olun, acele etmeyin. Aile içi konulara vakit ayıracaksınız. Kariyer ile ilgili beklediğiniz haberler gelebilir ancak sözleşmeleri çok dikkatli incelemenizi tavsiye ederim, başlangıçları şubat ayına ertelemeniz daha doğru olacaktır. İlişkileriniz konusunda kırılgan olabilirsiniz, son kararı bu ay vermeyin.

Yükselen Akrep: Sözleşmeler, kısa seyahatler, eğitimler, ticari konular, aracınız, kardeşler, kuzenler konularına efor harcayacaksınız. Zihniniz çok faal olabilir, zihinsel olarak bir konuya takılabilirsiniz, çözmeniz gereken sorunlar oluşabilir.  Yeni sözleşme için uygun değil, araç alımı yapmak istiyorsanız şubat ayı daha doğru zaman olacaktır. Seyahat planınız varsa bagajınıza, biletinize dikkat edin. Yakın arkadaşlarınız, akrabalarınız konusunda güven duygunuz sınanabilir. Aile içi iletişim bu ay sizin için önemli, yanlış anlaşılmamaya, fazla takıntı yapmamaya, geçmiş konuları yeniden gündeme getirmemeye dikkat edin. Yurtdışından beklediğiniz haberler, sonuç beklediğiniz bir dava varsa ayın diğer yarısında haber alabilirsiniz.

Yükselen Yay: Maddi ve manevi değerleriniz bu ay gündeminizde olacak. Kazançlarınızı, kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabilirsiniz. Para konularında harcamalara bu ay özen gösterin, harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın, faturalarınızı sıkı takip edin. Ödeme yaptığınız her noktada fişlerinize dikkat edin, yanlış işleme açık olabilirsiniz. Estetik, ameliyat konularına bu ay dikkat edin. Kredi çekmek, borç vermek, borç almak için uygun bir dönemde değilsiniz. Yeni adımlar için şubat ayını beklemenizi öneririm.

Yükselen Oğlak: Dış görünüşünüz, ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, eşiniz bu ay sizin için çok önemli. Dış görünüşünüzde bir değişiklik yapma arzusunda olabilirsiniz, yenilikler için şubat ayını beklemeniz daha uygun olacaktır aksi halde yaptığınız değişiklikten hoşnut olmayabilirsiniz, yaptırdığınız estetik tutmaz, alerjik reaksiyonlarınız olabilir, ilişkilerinizle ilgili problemler çıkabilir, geçmiş ilişkiler gündeme gelebilir. Ayın ikinci yarısında ödemeler konusu ile uğraşabilirsiniz, para çıkışlarınıza, ödemelerinize dikkat edin. İlişkiler konusunda iletişim bu ay sizin için çok önemli olacak, açık ve net konuştuğunuza, anlaşıldığınıza emin olun.

Yükselen Kova: Güvendiğiniz kişileri sorgulayacağınız bir dönem, göz önünde olmak istemeyeceksiniz ancak bilinçdışı konularında takıntılara dikkat etmeniz önemli. Rüyalarınız, hisleriniz bu dönem artabilir, sanatsal çalışmalara odaklanabilirsiniz. Geçmiş sevgi konuları gündeminizde olabilir, zihninizi kurcalayan bazı sorunlar açığa çıkabilir. Nefes çalışmaları, meditasyon, zihinsel çalışmalar size bu ay iyi gelecektir, danışmanlık alarak bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı iş çevreniz, iş arkadaşlarınız, günlük rutinleriniz, sağlığınız ile ilgili bir gündem verebilir. Kronik rahatsızlıklara dikkat edin. Verilerinizi yedekleyin, iletişim problemlerine karşı farkındalıklı olun, yeni bir şeye başlamaktan ziyade rutinlerinize odaklanmanız daha doğru olacaktır.

Yükselen Balık: Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, idealleriniz, hedefleriniz konusunda yanılsamalara açıksınız, güveniniz sarsılabilir, ayaklarınızın yere sağlam basmasına dikkat etmeniz gereken bir ay. Kariyer, kariyerin getirilerinde hareketlenme olabilir, partnerinizle ilgili sorunlar olabilir, yatırım için yeni araçlar araştırabilirsiniz ancak yeni başlangıçlar için uygun değildir. Ayın ikinci yarısında izole olmak, kendi halinize kalmak, spirituel çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz, zihniniz, rüyalarınız, hisleriniz artabilir, bilinçdışı alanınız tetiklenecektir, zihin yatıştırıcı faaliyetler, çalışmalar yapmak iyi gelecektir. Sırlarınızı bu ay kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

Sevgilerimle

Mutlu Ayşegül ŞENER ~ Karma Astrolog

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com